نماینده ولی فقیه در استان : فرهنگ ولایی و شهادت طلبی جوانان ایرانی به کشورهای منطقه سرایت کرده

آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های این هفته از نماز جمعه ساری اظهار کرد: فرهنگ ولایی و شهادت طلبی جوانان ایرانی به کشورهای منطقه سرایت کرده تا جایی که با دست خالی در مقابل ستمگران و زیاده‌خواهان ایستاده‌اند.

وی از وحدت به عنوان اصل و اساس اسلام یاد کرد و افزود: فقدان این اصل مهم در برخی از کشورهای اسلامی موجب تعدی و تجاوز زورگویان و چپاولگران شده است.

امام جمعه ساری تصریح کرد: عربستان سعودی به رغم ادعای اسلامی بودن دست در دست استکبار جهانی و صهیونیست غاصب نهاده و ناجوانمردانه بر کشور یمن می‌تازند.

این مسؤول از حملات وحشیانه به یمن اظهار تاسف کرد و گفت: جنایات آل‌سعود و همکاری با نظام صهیونیستی که آرزوی نابودی اسلام را در سر می‌پروراند بدون پاسخ نخواهد ماند.

آیت‌الله طبرسی اضافه کرد: عاقبت صدام حسین، محمد رضا شاه، حسنی مبارک و غیره باید برای کسانی که دل به آمریکا بسته‌اند باید درس عبرتی باشد و بدانند که دوستی با شیطان بزرگ سرانجام خوبی ندارد.

وی خداوند و ولایت فقیه را بهترین پناهگاه در مقابل ستمگران دانست و افزود: ایران اسلامی با رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب و مردم خداجو امروز به حدی از اقتدار و عظمت رسیده که آمریکا و همپیمانانش جرات هیچگونه تجاوز و تهدید به این خاک مقدس را ندارند.

امام جمعه ساری تحریم‌ها و تهدیدها را ناشی از ضعف و زبونی آمریکا دانست و ادامه داد: امروزه حتی بیشتر همپیمانانش حق را به ایران اسلامی داده و نسبت به سیاست‌های ابلهانه دونالد ترامپ انتقاد دارند.

این مسؤول از تمام نیروهای مسلح قدردانی کرد و افزود: ارتش اسلامی و مومن به ولایت همراه سپاه و بسیج آماده دفاع از خاک و ارزش‌های دینی هستند.

آیت‌الله طبرسی گفت: دشمنان پس از ۴۰ سال فتنه‌توزی باید بفهمند که تهاجم فرهنگی، تحریم اقتصادی و تهدید و ارعاب در اراده مردم ولایی ایران اسلامی تاثیری ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *