شما اینجا هستید:خانه » اسلایدر » نماینده ولی فقیه در مازندران: انتخابات نماد قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است

نماینده ولی فقیه در مازندران: انتخابات نماد قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: انتخابات نماد قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش روابط عمومی مصلی ساری؛ حجت الاسلام محمد باقر محمدی لائینی در خطبه های عبادی و سیاسی امروز نماز جمعه ساری همه نمازگزاران را به تقوا دعوت کرد و اظهار کرد: خداوند از انسان ها می خواهد که در روی زمین به دنبال فساد نباشند، این خواسته ی خدواند در پرتو تقوا تحقق پیدا می کند.

وی افزود: از گناه در خلوت ها بپرهیزید آنکس که در خلوتها شما را می بیند اوست که در قیامت حکم شما را صادر می کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه سبک زندگی تقوایی را باید در زندگی مدیریت کنیم ،گفت: اگر تقوا در زندگی باشد زندگی سراسر صلح وخوشبختی است و اگر نباشد ظلم و فساد است.

وی به سالروز ولادت حضرت زهرا (س) اشاره کرد این روز را به زنان مقاوم و با بصیرت که همدوش مردان در تمام جریان انقلابی حضور پیدا کردند تبریک گفت و افزود: زنان در پیشبرد و حفظ انقلاب نقش موثری داشتند.

حجت الاسلام محمدی لائینی به مولود مبارک حضرت امام خمینی (ره) اشاره و نهضت انقلاب را یکی از برکات ایشان دانست که زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی است.

خطیب نماز جمعه ساری در بخش دیگر از سخنانش به فرازی از بیانه گام دوم انقلاب اسلامی که به موضوع  انتخابات پرداخته  است،اشاره کرد و گفت: بین مبانی و اصول و مقتضیات را جمع کنیم نباید گذشته و اصول و مبانی را ببینیم و شرایط روز را نبینیم یا بالعکس ،این دو هیچ کدام به تنهایی درست نیست بلکه پرداختن به هر دو اصل از ضروریات است.

وی خاطرنشان کرد: امروز دنیا زبان دمکراسی و مردم سالاری را می فهمد ما باید مبانی دینی خود را در قالب مردم سالاری عرضه کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران به نامزدهای انتخاباتی و اعضای ستاد تبلیغات آنان تذکر داد که اخلاق را رعایت کنند و یکدیگر را تخریب نکنند .طرح های را ارائه کنند که با واقعیات روز جامعه منطبق باشد.

حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: در انتخابات لایق ها را شناسایی کنیم اینکه چه کسانی لایق مجلس هستند البته آنهایی که مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفتند لایق هستند؛ اما در این میان شایسته ترین را برگزینیم.

وی تاکید کرد نباید زمینه را برای فتنه و آشوب های دشمن فراهم کنیم بلکه با بصیرت و هوشیاری در این عرصه ورود پیدا کنیم.

حجت الاسلام محمدی لائینی ،گفت: نباید انتخابات و شورای نگهبان را زیر سوال ببریم و نباید بگوییم این انتخابات تشریفاتی است ؛این بدترین ضربه است.

وی با بیان اینکه در جمهوری اسلامی،انتخابات نماد ملی است ،تصریح کرد: انتخابات در ایران سالم است ،ممکن است کم و بیش ضعف هایی در انتخابات وجود داشته باشد اما این موضوع حداقل است.

حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان اینکه انتخابات در افزایش امنیت و اقتدار ملی کشور ما اهمیت بالایی دارد،گفت:  مقام معظم رهبری فرمودند که هر کس که امنیت و اقتدار کشور برای او اهمیت دارد باید در انتخابات شرکت کند.

وی با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن جهاد اصغر و حضور در انتخابات 2 اسفند نیز جهاد اکبر است ،ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری می بایست در همه ی حوزه ها قوی شویم. و اگر می خواهیم تهدید دشمنان تمام شود چاره ای جزء قوی شدن نداریم.

وی با بیان اینکه وزارت بهداشت ویروس کرونا را در پشت مرزها مهار کرده است ،افزود: پیش از این سردار سلیمانی ها ویروس داعشی ها را در آن سوی مرزها مهار کردند.

ارسال یک دیدگاه

حق کپی برداری © كلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی مصلی ساری می باشد.

بازگشت به بالا