نماینده ولی فقیه در مازندران: آمریکا با افزایش تحریم‌ها نمی‌تواند ملت ایران را به زانو درآورد

بسم الله الرحمن الرحیم

آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ساری اظهار کرد: اعتقاد راسخ به خدا و سایر مقدسات موجب شده تا هموطنانمان به رغم ظلم و ستم هر روزه آمریکا و همپیمانانش همواره از ارزش‌های دینی پیروی کرده و تحت تاثیر یاوه‌گویی‌های بیگانگان قرار نگیرند.

وی افزود: آمریکا بداند که با افزایش تحریم‌ها نمی‌تواند ملتی را که برای استقرار نظام دینی از جان خود گذشته‌اند به زانو درآورده و مطیع امیال پلید خود کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران اضافه کرد: آنانی که با اعتقاد به برقراری رابطه با آمریکا شایعه قحطی سر می‌دهند بدانند که نمی‌توان ملتی را که پیرو قرآن و فرهنگی عاشورایی است به میز مذاکره کشاند و دستاوردهای چهل ساله‌شان را نادیده گرفت.

این مسؤول افزود: به رغم مشکلات اقتصادی و اجتماعی شعار “ما می‌توانیم” را سر داده و برای چله دوم انقلاب همچنان رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را استمرار می بخشیم.

آیت‌الله طبرسی به ایجاد وحدت و همبستگی بین مسلمانان تاکید و خاطرنشان کرد: با وجود بیش از ۵۰ کشور اسلامی می‌توانیم با همدلی آمریکا و نظام صهیونیستی را به زانو در آوریم.

وی از برخی از سران کشورهای اسلامی بشدت انتقاد و تصریح کرد: آنانی که عنوان “خادم الحرمین” را به خود داده‌اند با دوستی با آمریکا و سایر دشمنان اسلام، در واقع “خائن الحرمین” هستند.

امام جمعه ساری ادامه داد: با وجود این خیانت‌کاران امروزه ایران اسلامی نماد مبارزه با استکبار جهانی و امید مظلومان جهان شده است.

آیت‌الله طبرسی از گرانی نیز به عنوان یکی از مشکلات بزرگ کشور نام برد و از عموم بازاریان خواست تا با سود کمتر موجبات خرید ارزاق عمومی را برای شهروندان فراهم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *