نماز جمعه مورخ ۹۶/۷/۲۱

بسمه تعالی ، پیامبر اکرم (ص) فرمودند : هر کس روز جمعه وضوی نیکوگیرد سپس به نماز جمعه حاضر شود و به خطبه ها گوش فرا دهد و از گفتگو بپرهیزد گناهان او میان این جمعه و جمعه دیگر سه روز پس از آن بخشیده شود. و امام محمد باقر (ع) فرمودند : ای مومنان چون اذان برای نماز روز جمعه گفته می شود به سوی ذکر خدا سعی نمائید و معامله را رها سازید و اما جعفر صادق (ع) فرمودند :باید هر یک از شما روز جمعه خود را بیاراید و غسل کند و عطر بزند و ریش خود را شانه کند و پاکیزه ترین جامه هایش را بپوشد و برای نماز جمعه آماده شود.
انشاا…، تعالی درسال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل و ماه محرم ماه خون وقیام وشهادت حضرت امام حسین (ع) ویاران با وفایش سرشار از رحمت و سعادت برای امت رسول ا… (ص) باشد.
حضرت امام خمینی (ره) فرمودند امروز از برکت نماز جمعه است که ملت از خانه هایشان بیرون میریزند و در مراکز نماز جمعه اجتماع و با یکدیگر تفاهم میکنند و با مسایل سیاسی و دینی گوش می دهند که این مسئله بسیار ارزشمند است و مقام معظم رهیری حضرت امام خامنه ای فرمودند: امروز در بین ابزار فرهنگی یکی از بهترین ها نماز جمعه است که یک تریبون فرهنگی است.
به گزارش روابط عمومی ستاد برکزاری نماز جمعه ساری خطیب ارزشمند و توانمند و عالم جلیل القدر ، امین ولایت ، دلسوز مردم مازندران ، حضرت آیه ا… طبرسی نماینده ولی فقیه در استان ونماینده خبرگان رهبری و امام جمعه معزز ساری که قبل از خطبه های نماز مدیر کل محترم اداره پست استان سخنرانی می فرمایند.
زمان شروع مراسم ساعت ۱۱صبح ، مکان مصلی امام خمینی (ره)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *