دیداررئیس نمایندگی وزارت امورخارجه درمازندران با حضرت آیت الله طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفترنماینده مقام ولی فقیه دراستان آقای امیری رئیس دفترنمایندگی وزارت امورخارجه دراستان مازندران بهمراه جمعی ازکارکنان این دفترباحضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان دیدارکردندآقای امیری گزارشی ازفعالیت های این دفترارائه دادندوی همچنین اعلام امادگی برای بازرگانان وتجارمازندرانی جهت صدورکالا به کشورهای همسایه وحتی اروپایی نموده وازنماینده مقام معظم رهبری دراستان به خاطرحمایت ازاسقرارنمایندگی وزارت امورخارجه دراستان مازندران تشکروقدردانی کرد: حضرت آیت الله طبرسی طی سخنانی ضمن آرزوی موفقیت برای آقای امیری گفت..نمایندگی وزلرت امورخارجه یک فرصت مناسبی برای توسعه صادرات است وخوشحالیم که این دفتردرمازندران راه اندازی شده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: نمایندگی وزارت امور خارجه فرصتی مناسب برای ارتقای صنعت توریسم و صادرات است

وی افزود: فعالیت این دفتر باید ملموس بوده و نمود داشته باشد.
چراکه: مازندران به دلیل هم مرز بودن با کشورهای حوزه خلیج فارس و دارا بودن ظرفیت های مختلف فراتر از یک استان است بنابراین باید آنرا فرا استانی حتی کشوری دید.

عضومجلس خبرگان رهبری گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در این استان ،متاسفانه به دلیل شهرگرایی و تشدت پیشرفت چندانی نداشته است.

وی خاطر نشان کرد: ناهماهنگی استان باعث شد تا استان آنطور که باید به رشد و توسعه دست پیدا نکند حتی با وجود بنادر خوب هنوز نتوانستیم از مزیت های منطقه آزاد برخوردار شویم.

آیت الله طبرسی دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان ظرفیت مهم در ارتقای صادرات دانست و بیان کرد: کیفیت بسته بندی و نوع محصولات در توسعه صادرات نقش مهمی دارد.

نماینده ولی فقیه در مازندران بر توسعه گردشگری پایدار در حوزه ارتقای اقتصاد مازندران با همکاری دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان تاکید کرد و گفت: توجه به صنعت توریسم در راستای ایجاد و رونق هرچه بیشتر در حوزه گردشگری به کار گرفته شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *