امام جمعه موقت ساری: ایران اسلامی به الگویی برای مبارزه با زیاده‌خواهان مبدل شده است

بسم الله الرحمن الرحیم

حجت‌الاسلام یوسف یوسف‌پور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ساری اظهار کرد: ملت غیور و ولایی ایران اسلامی در حالی ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند که دشمنان به سرکردگی آمریکا از نخستین روزها در صدد براندازی این نظام الهی بودند.

وی تصریح کرد: خدعه و نیرنگ دشمنان پس از ۴۰ سال شکست همواره به انحای گوناگون ادامه دارد و مردم هوشیار و بصیر باید همانند گذشته با اتحاد، مانع فتنه‌انگیزی این بدخواهان بشوند.

امام جمعه موقت ساری از اینترنت و فضای مجازی به عنوان یکی از وسایل آشوبگری دشمنان یاد و خاطرنشان کرد: به رغم تلاش شبانه روزی آمریکا و نظام صهیونیستی، ملت بیدار همواره با ولایت فقیه و نظام اسلامی الفت و همبستگی دارند.

این مسؤول ادامه داد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در حالی شکل گرفت که دشمنان نهایت تلاش خود را برای جدایی شهروندان از جمهوری اسلامی به کار بستند.

حجت‌الاسلام یوسف‌پور افزود: امروزه ایران اسلامی به یک الگو برای مبارزه با زیاده‌خواهان مبدل شده و همه شاهدند که کشورهای همسایه با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با شجاعت کافی در مقابل دشمنان می‌ایستند.

وی از سفر اخیر بشار اسد به تهران و دیدار وی با رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری ایران اسلامی به عنوان یکی از نمونه‌های فوق یاد کرد و گفت: جهانیان شاهدند که سوریه توانست در مبارزه با داعش پیروز شد.

امام جمعه موقت ساری این پیروزی را به عموم مسلمین و مظلومان جهان تبریک گفت و افزود: نظام صهیونیستی قصد داشت با تصرف سوریه برقدرت ننگین خود بیفزاید.

این مسؤول از ۱۴ اسفند به عنوان سالگرد تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) یاد کرد و این نهاد را بسیار ارزشمند توصیف کرده و گفت: به دلیل وضعیت اقتصادی که ناشی از حربه دشمنان و ضعف برخی از مدیران است، تعداد مدد جویان این نهاد نسبت به سال گذشته افزایش یافت.

وی از متمکنان خواست تا با توجه به نزدیکی عید نوروز مستمندان و آبرومندان را تحت پوشش خود قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *