شما اینجا هستید:خانه » اسلایدر » امام جمعه ساری: ۲۲ بهمن باشکوه ملت ایران متجلی می‌شود

امام جمعه ساری: ۲۲ بهمن باشکوه ملت ایران متجلی می‌شود

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در خطبه‌های امروز نمازجمعه ساری با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی استمرار نهضت فاطمی و مظهر پیروزی حق بر باطل است، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب ویژگی‌های زیادی را برای انقلاب بیان کردند که بازشناسی خوبی درباره انقلاب دست می‌دهد و باید بدانیم میان جوشش انقلابی و نظم سیاسی و اجتماعی تضاد و ناسازگاری وجود ندارد.

وی افزود: انقلاب اسلامی از جوشش و خروش نیفتاده و دچار رکود و خموشی نشده است و خروش روحیه انقلابی همچنان زنده و پویا است و برخلاف برخی از نظریه‌های جامعه شناختی، جوش و خروش انقلاب همچنان ادامه دارد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه ملت ایران انقلابی هستند و باید انقلابی باقی مانند، گفت: مسئولان نیز باید دارای مش انقلابی باقی بمانند و به شیوه‌های مدیریت فشل اشرافی دچار نشوند و مدیریت‌ها باید انقلابی باشد.

وی تصریح کرد: مردم باید نمایندگانی برگزینند که دارای روحیه انقلابی، حماسی و روحیه سال 57 باشند زیرا پیشرفت مملکت در پرتو روحیه انقلابی است و اگر این روحیه و مدیریت جهادی مورد توجه قرار گیرد، کشور رشد می‌کند و هرجا از آن فاصله گرفتیم، موفق نبودیم.

وی با اشاره به اینکه 700 دانشمند جوان ایرانی ماهواره ظفر را تولید کردند و این ماهواره در آستانه پرتاب شدن به فضا قرار گرفته است، گفت: ایران اسلامی گام بزرگ در حوزه دانش و هوافضا برداشته که در سایه جوشش‌های انقلابی بوده است و هرکسی که مملکت را دوست دارد باید روحیه انقلابی را حفظ کند.

لائینی با گرامی‌داشت دهه فجر و سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی به تجدید میثاق همافران با حضرت امام راحل از خدمات نیروی هوایی و همافران تقدیر کرد و خواستار قدرشناسی ویژه از این نیروها شد.

وی با اشاره به سالروز عملیات والفجر8 آن را پیروزی عظیم و بزرگ دانست و از تلاش‌های والفجرآفرینان 8 تقدیر کرد.

لائینی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درباره 22 بهمن و دوم اسفندماه گفت: این دو روز، دو آزمون بزرگ ملت ایران به شمار می‌رود و امیدواریم مردم برگ افتخار زرین دیگری در کتاب ارزشمند تاریخ انقلاب افزوده کنند.

امام جمعه ساری تاکید کرد: باید نمایندگانی را برگزینیم که از روحیه جهادی و انقلابی برخوردار بوده، کارآمد و طرفدار عدالت باشند و شعارهای انقلاب را تعقیب کنند زیرا انقلاب بازنشستگی و خستگی ندارد.

نماینده ولی فقیه در مازندران به جریان معامله قرن اشاره کرد و گفت: طبق فرمایش رهبری معامله قرن قبل از مردن ترامپ، خواهد مرد و فتنه انگیزی های دشمن به سرانجام نمی‌رسد.

وی نشانه‌های جوشش انقلابی را حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن و پای صندوق‌های رأی دانست و گفت: نشانه‌های جوشش انقلاب، شعار مرگ بر آمریکا است.

تسنیم/

ارسال یک دیدگاه

حق کپی برداری © كلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی مصلی ساری می باشد.

بازگشت به بالا