آیت الله طبرسی : فضای مجازی ذبح کردن همه ارزشهای خانواده است.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران این مطلب را حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در دیدار با خانم طوسی مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری مازندران و اعضای این دفتر به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد.
وی گفت امروز تمام تلاش دشمنان ما ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و در اجرای این توسعه هم از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند.
وی افزود انقلاب اسلامی تحولی عظیم در ابعاد مختلف اجتماعی و انسانی و اسلامی در جهان به وجود آورده است که این امر برای دشمنان قابل تحمل نیست.
آیت الله طبرسی گفت شهدا سرمایه‌های نظام بودند که برای حفظ ارزش‌ها و انقلاب و پایداری دین مبین اسلام و مهره سازی اسلام جان خود را تقدیم انقلاب اسلامی کردند.
نماینده مقام معظم رهبری در مازندران ضمن تجلیل از بانوان گفت بانوان ما از سهامداران انقلاب اسلامی ایران هستند و الحمدلله نقش بسزایی در پیروزی انقلاب و جبهه و جنگ به ویژه شیره جان خودشان یعنی فرزندان برومند شان را در هشت سال دفاع مقدس تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کردند که نمونه آن سردار سرافراز طوسی که از افتخارات استان مازندران می باشد.
عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود طلاق و اعتیاد و استفاده نادرست از فضای مجازی ای یک معضل و خطری است هر روز بیشتر می شود و لذا آموزش‌های لازم جهت حفظ بنیان خانواده باید برگزار شود. فضای مجازی ذبح کردن همه ارزشهای خانواده است و ارتباط های کلامی و عاطفی را در جامعه کمرنگ و همچنین موجب آسیب های اجتماعی شده که باید مردم به ویژه جوانان با آسیب های آن آشنا شوند.
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به توانمندی بانوان در زمینه های مختلف گفت بانوان در تعهد تحصیل مسئولیت و دیگر زمینه ها بسیار جدی تر است که باید مسئولان تسهیلات خوبی برای حمایت از این اقشار در نظر بگیرند.
آیت الله طبرسی در پایان گفت اقدامات و زیرساخت‌ها برای توسعه امور بانوان به درستی فراهم شود و فلذا کارهای فاخر و ظریفی که به دست فراموشی سپرده شده با مدیریت درست احیا و زنده شود.
در ابتدای این دیدار از سرکار خانم طوسی مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران طی سخنانی گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های آینده این کمیسیون و خدماتی که طی چند سال اخیر به بانوان به ویژه خانواده های بی‌سرپرست ارائه دادند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *